EVLİLİK ÖNCESİ EĞİTİM 2017-2018 YAYGINLAŞTIRMA PROJESİ (29-30 MART 2018)

3 Nisan 2018Paylaş
a-A+

Eğitim ve Yayın Dairesi Başkanlığı ile Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen “Evlilik Öncesi Eğitim 2017-2018 Yaygınlaştırma Projesi’ İzmir ilinde gerçekleştirildi.

İzmir Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Abdülkadir ABDUŞOĞLU ve İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nesim TANĞLAY’ ın açılış konuşmalarını yaptığı toplantıda güçlü ailenin temelinin eğitime dayandığı vurgusu yapıldı.

Program Aile Eğitimi ve Danışmanlık Hizmetleri Daire Başkanı Rahime Beder Şen’in proje ve İzmir ilinin verilerini paylaştığı sunum ile devam etti.

Vali Yardımcısı Sultan DOĞRU, Aile ve Toplum Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Abdülkadir ABDUŞOĞLU, İzmir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Nesim TANĞLAY, kaymakamlar, ilçe belediye başkanları, il emniyet müdürlüğü, il müftülüğü ve il sağlık müdürlüğü, rektörlük yetkilileri, sosyal hizmet merkezleri müdürleri ile çok sayıda kamu kurum kuruluşlarının üst düzey yetkililerin katıldığı programda yapılacak işbirliği ve planlamalar kararlaştırıldı.

Programın ikinci günü kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan meslek elemanlarına yönelik gerçekleştirilen Eğitici Eğitiminin ardından sertifika töreni ile sona erdi.

Haberin Fotoğrafları